3Dconnexion podsumowuje pierwszy rok współpracy z Berry Fish

3Dconnexion, lider rynku w komputerowej nawigacji trójwymiarowej dla sektora CAD, podsumował pierwszy rok współpracy z londyńską agencją marketingu cyfrowego Berry Fish.

Berry Fish, agencja, która specjalizuje się w marketingu internetowym dla firm pragnących promować swoje usługi i produkty na rynkach międzynarodowych, wspomaga 3Dconnexion głównie w zakresie działań SEM na rynku polskim.

Na rok 2019 planowane są podobne działania na rynkach Francji, Włoch, Hiszpanii, Czech, Rosji, Beneluxu i Skandynawii.

„Pierwszy rok upłynął pod znakiem konfiguracji i integracji narzędzi niezbędnych w prowadzeniu kampanii, a także na dostosowaniu ich do strategii 3Dconnexion. Testowaliśmy nowe rozwiązania, przykładając szczególną wagę do dostarczenia zakładanego zwrotu z inwestycji” – powiedział Marcin Stojak, współzałożyciel Berry Fish.

„Cieszymy się dotychczasowej współpracy i z zaufania, jakim obdarzył nas 3Dconnexion. Ich entuzjazm, profesjonalizm i zaangażowanie w innowacyjne rozwiązania stanowi o sile ich marki. Praca z 3Dconnexionn wpisuje się w naszą strategię współpracowania z liderami swoich sektorów i firmami aktywnymi na wielu rynkach.”  – dodaje Marcin Stojak

Firma 3Dconnexion w praktyczny sposób wspiera innowacyjności w branży projektowej poprzez dostarczenie intuicyjnego sprzętu do obsługi najbardziej popularnych programów 3D. Myszki 3Dconnexion stały się jednymi z najbardziej skutecznych i pożądanych przez środowiska projektantów urządzeń do nawigacji.

„Firma 3Dconnexion ma już ugruntowaną pozycję na rynku polskim, a nasze rozwiązania stają się standardem w środowisku CAD. Brakowało nam tylko działań w obszarze emarketingu i ecommerce, by jeszcze bardziej wzmocnić świadomość marki i rozpoznawalność produktu. Z uwagi na złożoność i czasochłonność działań w tym zakresie postanowiliśmy poszukać profesjonalnego partnera” – powiedziała Dominika Bugajska-Skwara, Channel Manager Eastern Europe w 3Dconnexion.

„Agencja pomaga 3Dconnexion w realizacji strategicznych celów. Firma stawia na wzrost zasięgu i rozpoznawalności marki poprzez działania e-marketingowe. Chce szerzej zapoznać entuzjastów projektowania z możliwościami urządzeń typu SpaceMouse i CadMouse poprzez kampanie video, banerowe i Centrum Zakupów Google.” – powidział Marcin Stojak.

„Inwestycja w SEM na polskojęzycznej stronie 3Dconnexion to swego rodzaju projekt pilotażowy. Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z Berry Fish nie tylko ze względu na ich wiedzę i doświadczenie, ale również działania o zasięgu międzynarodowym. Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolona z przebiegu i poziomu tej współpracy, którą oczywiście zdecydowaliśmy się kontynuować. W ramach umowy z Berry Fish otrzymujemy nie tylko gotowe kampanie i raporty, ale przede wszystkim cenne rady, propozycje nowych narzędzi i działań, prezentacje i szkolenia. Z czystym sumieniem zarekomendowałam Berry Fish kolegom zajmującym się marketingiem 3Dconnexion w innych regionach”  – podsumowuje Dominika Bugajska-Skwara.

O 3Dconnexion

Firma 3Dconnexion jest liderem na rynku wydajnych, ergonomicznych urządzeń oraz inteligentnego, prostego w obsłudze oprogramowania, których idealna współpraca sprawia, że praca w najpopularniejszych aplikacjach CAD jest szybka, wygodna i satysfakcjonująca. Produkty firmy 3Dconnexion, od myszy 3D SpaceMouse po myszy CadMouse, zapewniają profesjonalistom pracującym w programach CAD większe możliwości interakcji w cyfrowym świecie.

Firma 3Dconnexion jako pierwsza wprowadziła na rynek obsługę za pomocą obu rąk, a następnie udoskonaliła ten sposób pracy, opracowując mysz CadMouse.  CadMouse to pierwsza na świecie mysz komputerowa opracowana specjalnie pod kątem profesjonalistów pracujących w programach CAD.

Firma posiada biura na całym świecie, siedziba główna mieści się w Monako.

https://www.3dconnexion.pl/