QuMind wybiera Berry Fish

QuMind twórcy  innowacyjnego oprogramowania do badań rynku, wybrali Berry Fish, jako głównego doradcę ds. marketingu cyfrowego.

QuMind jest firmą należącą do MindMover Group o ponad 19-letnim doświadczeniu w obszarach zarządzania projektami, programowania ankiet, danych i analiz oraz strategii i badań konsumenckich. Model samoobsługowy QuMind to coś więcej niż narzędzie badawcze. Zindywidualizowane i dostosowane do wewnętrznych potrzeb klientów rozwiązania QuMind obejmują kompleksowe i  interaktywne  zarządzanie badaniami rynku.

“Jesteśmy podekscytowani perspektywą współpracy z partnerem, który działa na rynku technologicznym i posiada tak głębokie zrozumienie możliwości, jakie cyfrowe środowisko otwiera przed firmami” – powiedział Marcin Stojak, współzałożyciel Berry Fish. “Relacja z QuMind stanowi doskonałą okazję do podkreślenia naszej pozycji jako konsultantów marketingowych w sektorze technologii i IT.

Chcemy wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, aby pomóc QuMind stać się niekwestionowanym liderem w ich sektorze rynku”

Alan Hargreaves, dyrektor w Qumind, wyjaśnił powód, dla którego Berry Fish został wybrany na partnera dla Search Engine Marketing: “Współpracowałem z Berry Fish w przeszłości w innych branżach i nie zwiodłem się. Są ekspertami w swojej dziedzinie.”