Budowa Stron WWW

computer-1209641_1920

Budowa stron WordPress

WordPress to przyjazny system zarządzania treścią. Dzięki niemu będziesz mógł w łatwy sposób rozwijać i zarządzać swoją stroną.

shelf-1853439_1920

Sklepy internetowe WooCommerce

Łatwy w obsłudze sklep internetowy na wyciągnięcie ręki. Pozwól swojej firmie się rozwijać! Zadzwoń

business

Opieka informatyczna WordPress

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy pomoc w aktualizacjach treści, opiekę techniczną i regularne kopie bezpieczeństwa.

coffe-2485620_1920

Optymalizacja SEO

Przeprowadzimy audyt serwisu internetowego i dostosujemy go zgodnie z wymogami wyszukiwarki Google. Bądź widzialny w sieci!

Co oferujemy?

– Profesjonalne tworzenie nowoczesnych stron WWW
Przygotowanie treści, opracowanie materiałów graficznych i umieszczenie ich na stronie. Z nami nie musisz być ekspertem komputerowym. Potrafimy przenieść Twoje oczekiwania na ekran komputera.

– Panel CMS WordPress
Nowoczesny i stale rozwijany system zarządzania treścią, będący najczęściej wykorzystywanym systemem CMS na świecie, dający możliwość rozszerzania swojej funkcjonalności przy pomocy dodatkowych wtyczek. Będziesz mógł sam łatwo poprawiać treść swojej strony!

– Responsywny design (RWD)
Strony samodzielnie dopasowujące się do ekranu. Działające zarówno na komputerach stacjonarnych jaki tabletach i telefonach komórkowych. Twoja oferta będzie widoczna dla każdego!

– Optymalizacja (SEO)
Przygotowanie witryny, aby była ona w stanie osiągnąć jak najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek internetowych. Daj się znaleźć!

Po co nam strona?

W dobie cyfrowego biznesu jednym z najczęściej zadawanych pytań jest pytanie o stronę internetową. Czy naprawdę jej potrzebuję?

Jeśli dopiero zaczynacie prowadzenie biznesu możecie myśleć, że nie ma żadnej korzyści z posiadania strony internetowej. Można przecież korzystać z mediów społecznościowych. Być może Wasz firma jest duża, ale nie sprzedajecie swoich usług online.  Po co więc ta strona?

Wiarygodność przedsiębiorstwa

Profesjonalnie zbudowana strona internetowa sprawia, że przedsiębiorstwo jest postrzegane jako nowoczesne i nadążające za najnowszymi trendami technologicznymi. Strona internatowa to współczesny odpowiednik wystawy sklepowej lub witryny biura. To poprzez stronę mówimy do klientów „tu jesteśmy i zostajemy na dobre”.  Strona internetowa podnosi wiarygodność marki i pomaga w utrwaleniu jej dobrego wizerunku. Staranna strona odpowiadająca potrzebom klientów, zapewni nie tylko dobre pierwsze wrażenie. To również jeden z elementów wpływający na zaufanie do przedsiębiorstwa.

Łatwość przedstawienia oferty

Jedną z najważniejszych rzeczy dla przedsiębiorcy jest możliwość błyskawicznego dotarcia ze swoją ofertą do klientów. Nie ma obecnie lepszego medium, pozwalającego na szybką i łatwo dostępną prezentację swojej oferty niż Internet. Zaprojektowanie i stworzenie własnej strony internetowej jest obecnie jedną z pierwszych decyzji podejmowanych przez wchodzące na rynek firmy.

W swojej najprostszej formie, strona internetowa to po prostu broszura online, którą można w każdej chwili zaktualizować bez ponoszenia wielkich kosztów. Tworząc stronę WWW dajesz swoim odbiorcom na bieżąco możliwość zapoznania się z promocjami lub najświeższą ofertą. Możesz szybko pochwalić się zdobytą nagrodą albo zaprosić klientów na ważne wydarzenie lub prezentację. Z czasem pojawi się grupa klientów, którzy regularnie będą odwiedzać Twój serwis. Co więcej, klienci będą mogli odwiedzać Twoją firmę bez względu na porę dnia i miejsce, w którym się znajdują. Strona internetowa jest zawsze dostępna.

Pierwsze medium reklamowe

Własna witryna jest obecnie, najlepszym medium reklamowym Twojej firmy. Ograniczona ilość informacji, które można przekazać przy pomocy tradycyjnych mediów przestaje stanowić problem. Dzięki stronie bez ograniczeń zaprezentujesz pełną ofertę Twojej firmy, w atrakcyjny sposób pokażesz swoje produkty lub zachęcisz odwiedzających, aby przesyłali do Ciebie opinie. Dodając portfolio, galerię zdjęć lub filmy wideo, możesz pokazać, co sprawia, że ​​Twoja firma jest wyjątkowa.

Lepsza obsługa klienta

Strona WWW pozwoli na komunikację przy pomocy poczty elektronicznej lub odpowiednio przygotowanych formularzy kontaktowych na stronach. Dzięki temu klienci nie pozostają skazani tylko na telefon. Błyskawicznie dowiesz się jakie potrzeby mają kupujący. Umożliwi Ci to łatwy kontakt z nimi i natychmiastową reakcję na potrzeby rynku. Na swojej stronie możesz zamieścić czytelną mapę dojazdu lub spis danych teleadresowych do najważniejszych działów, ułatwiając w ten sposób kontakt z Twoją firmą i oszczędzając czas klienta.

Dobrze zaprojektowany serwis internetowy będzie prawidłowo działać zarówno na urządzeniach mobilnych jak i na zwykłych komputerach. Będzie także spełniał wymogi popularnych wyszukiwarek internetowych, tak, aby każdy kto z nich korzysta, mógł szybko trafić na Twoją ofertę.

Istnieje tylko jeden przypadek, kiedy odradzamy posiadanie strony internetowej – Lepiej nie mieć jej w ogóle niż mieć taką, której jakość  zaszkodzi Twojej firmie.