Kim jesteśmy

BERRY FISH LTD

Jesteśmy zespołem ekspertów z Wielkiej Brytanii, Polski i Danii. Specjalizujemy się we współpracy z firmami planującymi wejście na nowe rynki za pomocą kanałów cyfrowych.

Naszym partnerom oferujemy wsparcie na każdym etapie planowania i wdrażania strategii marketingowej:

  • Badań rynku ( w tym badań Internetu)
  • Kampanii skierowanych do konsumentów (B2C) jak i kontrahentów (B2B) w Polsce i za granicą.
  • Precyzyjnym mierzeniu zwrotu z inwestycji w kampanie


Jako jedna z niewielu agencji obecnych na polskim rynku posiadamy faktyczne doświadczenie i praktyczną znajomość trudnych rynków zagranicznych takich jak Skandynawia, Wielka Brytania, Niemcy czy Bliski Wschód.

Nasi eksperci realizowali projekty dla dużych miedzynarodowych marek ale jesteśmy otwarci na współpracę ze średniej wielkości biznesami, które mają ciekawy pomysł i ambicje rozwoju.

Misja

Nasza misja jest kierunkowskazem naszego rozwoju. Dzięki niej polepszamy organizację pracy oraz relacje z naszymi klientami. Ekscytujące zmiany w świecie cyfrowym i jego wpływ na ogromne obszary życia człowieka, determinują wiele naszych działań. Jasno określona misja pozwala nam na sprecyzowanie kierunku rozwoju naszej firmy w wyjątkowo dynamicznym środowisku marketingu internetowego. Wizja jest natomiast motywacją dla całego naszego zespołu. Pragniemy się nią z Państwem podzielić.

  • W oparciu o znajomość lokalnego rynku oraz unikalne międzynarodowe doświadczenie pragniemy oferować rzetelne usługi marketingowe oparte na konkretnych wynikach.
  • W innowacyjny i efektywny sposób rozwijać marki naszych klientów w Internecie.
  • Dzielić się i promować wiedze o marketingu internetowym.

Wizja

Być agencją marketingową pierwszego wyboru dla firm Polskich wchodzących na rynki międzynarodowe.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.